20:00 | FT | Girona FC 0 : 1 Villarreal |
17:30 | FT | Osasuna 1 : 1 Real Mallorca |
19:00 | FT | Real Betis 3 : 2 UD Almeria |
12:00 | FT | Cadiz CF 1 : 0 Getafe CF |
16:30 | FT | Granada CF 0 : 4 Real Madrid |
14:15 | FT | Villarreal 3 : 2 Sevilla FC |
19:00 | - | CD Eldense - : - Levante |
19:00 | FT | Elche CF 0 : 3 SD Huesca |
19:00 | FT | Levante 2 : 2 SD Eibar |
18:30 | FT | Burgos 1 : 2 CD Eldense |
18:00 | FT | Osasuna B 0 : 1 Sestao River |
15:00 | FT | CD Lugo 3 : 1 Cornella |
10:00 | FT | Manchego 0 : 0 Real Aviles |
10:00 | FT | SD Formentera 0 : 1 Izarra |
10:00 | FT | CD Alcoyano 3 : 1 AD Ceuta |
10:00 | FT | CD Castellon 1 : 3 UD Ibiza |
17:00 | FT | Merida AD 3 : 0 CF Intercity |
15:00 | FT | Alondras 0 : 0 UD Ourense |
15:00 | FT | Barbadas 2 : 0 CD Estradense |
15:00 | FT | Celta-3 0 : 0 Betanzos |
15:00 | FT | Viveiro CF 1 : 1 Arosa |
15:30 | FT | Arteixo 0 : 2 Bergantinos FC |
15:00 | FT | CSD Arzua 1 : 0 Silva SD |
15:00 | FT | CD Lealtad 4 : 0 Luarca |
15:00 | FT | Ceares 2 : 4 Llanera |
15:00 | FT | Condal 2 : 0 Colunga |
15:00 | FT | Urraca 1 : 1 L'Entregu CF |
14:15 | FT | CD Tuilla 2 : 2 Barcia |
16:00 | FT | CD Bezana 1 : 0 Colindres |
16:00 | FT | CD Laredo 1 : 2 Revilla |
16:00 | FT | UC Cartes 1 : 1 CD Tropezón |
16:00 | FT | Velarde 0 : 3 CF Vimenor |
15:00 | FT | UD Samano 1 : 1 UM Escobedo |
16:30 | FT | Anorga 2 : 3 Derio |
16:00 | FT | Alaves-3 1 : 1 Portugalete |
16:00 | FT | Basconia 3 : 2 CD Anaitasuna |
16:00 | FT | CD Vitoria 2 : 2 Pasaia KE |
16:00 | FT | Lagun Onak 2 : 1 Padura |
16:00 | FT | SCD Durango 2 : 3 Touring |
16:00 | FT | SD Deusto 1 : 0 SD Beasain |
15:00 | FT | SD Leioa 3 : 3 San Ignacio |
16:00 | FT | Prat 3 : 0 Vilafranca |
16:00 | FT | Reddis 0 : 0 Girona FC II |
16:00 | FT | UE Castelldefels 1 : 2 Grama |
16:00 | FT | UE Olot 3 : 0 Montanesa |
16:00 | FT | Vilassar de Mar 2 : 0 Tona |
15:30 | FT | Mollerussa 1 : 1 CF Peralada |
14:00 | FT | Rapidenca 1 : 2 LEscala |
16:00 | FT | CD acero 2 : 3 Silla CF |
16:00 | FT | Gandia 1 : 2 Utiel |
16:00 | FT | Roda FC 0 : 1 Rayo Ibense |
10:15 | FT | Jove Espanol 0 : 2 levante B |
14:00 | FT | Patacona 1 : 2 Burriana |
17:15 | FT | Soneja 2 : 2 Elche B |
09:30 | FT | AD Parla 0 : 1 RSD Alcalá |
17:30 | FT | Rincon 1 : 0 Motril CF |
10:00 | FT | Ayamonte 3 : 0 Cartaya |
10:00 | FT | Bollullos 4 : 4 Puente Genil |
10:00 | FT | CD Gerena 1 : 0 Ceuta II |
10:00 | FT | Coria CF 0 : 1 Conil CF |
10:00 | FT | La Palma CF 4 : 2 CD Utrera |
10:00 | FT | CE Santanyi 0 : 0 Poblense |
09:00 | FT | Alaior 1 : 1 SD Portmany |
15:30 | FT | Alcudia 5 : 1 Collerense |
15:30 | FT | CD Llosetense 3 : 0 Arenal |
10:15 | FT | Las Palmas B 2 : 0 Herbania |
10:00 | FT | Tenerife II 4 : 0 Teror |
16:00 | FT | Arucas CF 2 : 0 CD Marino |
16:00 | FT | Caravaca CF 1 : 2 Cieza |
18:00 | FT | CD Algar 4 : 3 CD Plus Ultra |
16:00 | FT | Castuera 3 : 0 Olivenza FC |
16:00 | FT | Moralo CP 2 : 0 Arroyo CP |
10:15 | FT | CD Azuaga 1 : 0 CD Coria |
10:00 | FT | CD Diocesano 3 : 0 Jerez CF |
18:00 | FT | Pueblonuevo 2 : 2 Don Alvaro |
16:00 | FT | Beti Kozkor 2 : 1 Alesves |
16:00 | FT | Cantolagua 5 : 1 Oberena |
16:00 | FT | CD Ardoi 0 : 1 Txantrea |
16:00 | FT | CD Cortes 1 : 0 Pamplona |
16:00 | FT | Cirbonero 0 : 1 Burlades |
16:00 | FT | FC Bidezarra 2 : 0 Subiza |
16:00 | FT | Lagunak 2 : 0 Huarte |
14:30 | FT | Lerines 1 : 1 Beti Onak |
17:00 | FT | La Calzada 2 : 1 River Ebro |
16:00 | FT | CA Vianes 0 : 1 SD Oyonesa |
16:00 | FT | CD Alfaro 3 : 1 CD Anguiano |
16:00 | FT | CD Varea 2 : 1 CCD Alberite |
16:00 | FT | Tedeon 2 : 0 CD Berceo |
15:30 | FT | AD Almudévar 3 : 1 SD Borja |
15:30 | FT | CD Ebro 1 : 2 Epila |
15:30 | FT | CDJ Tamarite 4 : 1 Calamocha |
15:30 | FT | CF Illueca 0 : 4 Ejea |
15:30 | FT | UD Fraga 1 : 1 CD Caspe |
16:00 | FT | Utrillas 1 : 1 Carinena |
16:00 | FT | Tomelloso 1 : 3 Calvo Sotelo |
16:00 | FT | Villarrubia 0 : 1 Toledo |
18:00 | FT | CD Tarancon 2 : 2 Albacete B |
16:00 | - | Numancia - : - Utebo FC |
16:05 | FT | Sant Andreu 2 : 0 Zamora CF |
16:00 | FT | Utebo FC 2 : 2 Numancia |
15:30 | FT | Real Betis B 2 : 0 CE Europa |
16:00 | FT | Guijuelo 0 : 0 UD Logrones |
16:00 | FT | Osasuna (W) 0 : 1 Alhama (W) |