13:00 | - | Oddevold - : - IK Brage |
17:00 | FT | Orebro SK 2 : 1 Degerfors IF |
13:00 | FT | IK Brage 2 : 1 Ostersunds FK |
11:00 | FT | Gefle IF 2 : 0 Skovde AIK |
17:00 | FT | Oster IF 3 : 0 Oddevold |
17:10 | - | BK Hacken - : - Malmo FF |
17:00 | - | Sirius - : - Vasteras SK |
14:30 | - | GAIS - : - Elfsborg |
17:00 | - | Malmo FF - : - GAIS |
17:10 | FT | IFK Goteborg 0 : 3 Malmo FF |
12:00 | FT | BK Hacken 3 : 1 Kalmar FF |
15:30 | FT | GAIS 2 : 0 Vasteras SK |
13:00 | FT | AIK Fotboll 1 : 3 Sirius |
13:00 | FT | Halmstads BK 1 : 3 Mjallby |
17:00 | AET | FBK Balkan 1 : 2 Simrishamn |
13:00 | FT | Linkoping (W) 1 : 0 AIK (W) |
13:00 | FT | Trelleborg (W) 1 : 5 AIK (W) |
14:00 | - | Onsala - : - Norrby IF |
14:00 | FT | Norrby IF 0 : 2 Lunds BK |
14:00 | FT | Torslanda 3 : 1 Ariana FC |
11:00 | FT | Torns 2 : 0 Onsala |
12:00 | FT | Torns 4 : 2 Jonkopings Sodra |
11:00 | FT | Eskilsminne IF 2 : 1 Onsala |
11:00 | FT | Tvaakers IF 3 : 0 Norrby IF |
17:00 | FT | Ariana FC 2 : 2 FC Rosengard |
13:00 | - | Umea - : - Karlbergs BK |
14:00 | FT | IFK Stocksund 4 : 1 Pitea IF |
14:00 | FT | Sollentuna FK 1 : 0 Karlstad |
13:00 | FT | Hammarby Talang 1 : 2 Umea |
15:00 | FT | United Nordic 3 : 1 Taby |
12:30 | FT | Pitea IF 0 : 1 Vasalunds IF |
10:00 | FT | Umea 4 : 2 IFK Stocksund |
17:30 | FT | Taby 0 : 4 Hammarby Talang |
17:00 | FT | Karlstad 2 : 1 Karlbergs BK |
12:00 | FT | Ahlafors IF 0 : 0 IFK Kumla |
12:00 | FT | IFK Skovde 4 : 2 Motala |
11:00 | FT | Saffle SK 1 : 4 Kongahalla |
14:00 | - | IK Franke - : - Falu |
13:00 | FT | Dalkurd FF 1 : 5 FC Gute |
13:00 | FT | Falu 1 : 1 Enkoping SK |
11:00 | FT | FC Jarfalla 3 : 1 FOC Farsta |
11:00 | FT | IFK Lulea FC 1 : 3 Gottne IF |
11:00 | FT | Skelleftea FF 0 : 0 Froso IF |
10:00 | FT | Taftea IK 6 : 0 Kiruna FF |
14:00 | - | Smedby AIS - : - Haninge |
14:00 | - | Nykoping - : - Ljungsbro |
18:00 | FT | Nacka Iliria 1 : 2 Syrianska |
17:30 | FT | Sleipner 3 : 0 Atvidaberg FF |
14:00 | FT | Haninge 2 : 1 Enskede IK |
11:00 | FT | Ljungsbro 3 : 0 IF Sylvia |
11:00 | FT | Syrianska 1 : 0 Huddinge IF |
17:30 | FT | Nacka Iliria 1 : 4 Nykoping |
12:00 | FT | BK Astrio 3 : 1 Qviding FIF |
11:00 | FT | IK Tord 1 : 1 Bergdalens IK |
17:00 | FT | Ockero 1 : 3 Lindome |
11:00 | - | FBK Balkan - : - Rappe |
13:00 | - | Berga - : - Osterlen |
12:00 | FT | Rappe 1 : 3 IFK Trelleborg |
11:00 | FT | Hogaborgs BK 0 : 2 Berga |
11:00 | FT | IF Lodde 2 : 3 Simrishamn |
17:00 | FT | Nosaby IF 1 : 2 FBK Balkan |
11:00 | FT | Umea (W) 3 : 0 Kalmar (W) |